Kolejny kierunek z serii American Dream na naszej tapecie! Co powiecie na tygodniowy wyjazd do Nowego Yorku za jedyne 2690 PLN za osobę? Z fajnym przelotem, jeszcze fajniejszym noclegiem i transferem z lotniska i na lotnisko? CZy to możliwe? Z nami tak! Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Nowy York – Warszawa – 1 przesiadka, 10h podróży, 2 bagaże podręczne w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami na samym Manhattanie (7 nocy) w 3,5* hotelu Hampton Inn Seaport Financial District,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

I to wszystko zmieściliśmy w genialnej cenie 2690 PLN za osobę w terminie stricte pod ferie zimowe – 19 – 26 stycznia. Termin weekendowy najdroższy i taka genialna cena! Pamiętajcie, że do USA wystarczy wyrobić obecnie zgłoszenie ESTA. Wizy zostały zniesione. Zatem kto się zdecyduje na amerykańską przygodę?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

*Proponowany wyjazd nie jest zorganizowaną imprezą turystyczną. Każdy element wyjazdu bookujecie samodzielnie, a my jesteśmy od tego by pomóc Wam jak to zrobić.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account