Kto chętny na zaplanowanie majówki 2020? Co powiecie by spędzić tę majówkę w Nowym Yorku? 9 dni pobytu z przelotem bezpośrednim za jedyne .. 3990 PLN za osobę! Z zakwaterowaniem na Manhattanie. A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot bezpośredni na trasie Warszawa – Nowy York – Warszawa – 9h podróży, 2 bagaże podręczne w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami w 3* hotelu na samym Manhattanie – Hotel Pennsylvania (8 nocy) – nowo odremontowane pokoje,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

To wszystko w genialnym terminie majówkowym 27 kwietnia – 5 maja. Najlepszy możliwy okres na branie urlopu i podróże! Oczywiście jak chcecie dodać bagaż rejestrowany (na zakupy), czy też zmienić hotel, to taka możliwości istnieje. A jeśli boicie się teraz bookować jakikolwiek wyjazd, to pamiętajcie, że każdą podróż można ubezpieczyć na wypadek nieprzewidzianych sytuacji – czy to pod kątem epidemiologicznym czy też zdrowotnym.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Jeszcze przez dwa dni obowiązuje promocja na nasze usługi – kod – DZIENKOBIET

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account