Cartagena

A może by tak już zaplanować wyjazd wakacyjny, jak trafia się taka gigantyczna okazja na mega tanie loty do Ameryki Środkowej? Bo bilety za 1890 PLN za osobę w dwie strony, to jest niebywała okazja! Dlatego co powiecie na dwutygodniowy wyjazd na przełomie czerwca i lipca za 3990 PLN z noclegami w 5* hotelach? Pełne dwa tygodnie ze wszystkim w cenie, a dokładniej:

-> przelot na trasie Warszawa – Panama – 2 przesiadki, 17h, duży bagaż podręczny,

-> przelot na trasie Panama – Cartagena – 1 przesiadka, 6h podroży, duży bagaż podręczny,

-> przelot na trasie Cartagena – Warszawa – 2 przesiadki, 17h podróży, duży bagaż podręczny,

-> nocleg ze śniadaniami (6 nocy) w 5* Eurostars Panama City – samo centrum miasta, jeden z lepszych hoteli,

-> nocleg ze śniadaniami (8 nocy) w 5* Intercontinental Cartagena – przy samej plaży, sieć Interconinental – nazwa sama mówi za siebie,

-> transfery z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

A to wszystko za 3990 PLN za osobę w terminie 24.06 – 8.07! Zatem idealna opcja na wyjazd wakacyjny. Co więcej by zarezerwować wyjazd wystarczy zapłacić 1890 PLN za osobę, czyli pokryć koszt biletów, płatności za hotele i transfery przed samym wyjazdem. A co do obostrzeń to do Panamy musimy mieć zrobiony test antygenowy, do Kolumbii nie ma żadnych obostrzeń! Zatem nic tylko planować!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account