Czy ktoś z Was ostatnio wspominał o chęci polecenia na prawdziwy Koniec Świata? Oczywiście nie krawędź ziemi, za którą nic nie ma, ale na najbardziej wysunięty na południe przylądek świata? Dajemy Wam możliwość przelotu do Patagonii za jedyne 2590 PLN w dwie strony z wylotem z Warszawy! Taka cena (i to w sezonie) zdarza się bardzo rzadko, zatem trzeba korzystać póki jest!

Przelot jest z 2 lub 3 przesiadkami (w końcu to koniec świata), a czas podróży wynosi około 30-35h w jedną stronę. Cena za bilety oczywiście w dwie strony. Terminy? Od listopada do marca 2019 z wykluczeniem przerwy świątecznej i sylwestra.

Oczywiście jak chcecie to możemy Wam ułożyć całą podróż po Patagonii. Mając do dyspozycji 5 tys. zł na osobę można już naprawdę fajny wyjazd zrobić.

Zainteresowani? Piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account