Z takimi ofertami nie można czekać zbyt długo. Takie propozycje trzeba wrzucać teraz! Phu Quoc na 16 dni ze śniadaniami i przelotem z 1 przesiadką za … 1490 PLN za osobę! Tak jest w tej cenie przelot, noclegi ze śniadaniami w bungalowie i transfer w dwie strony! A dokładniej dostajecie:

-> przelot na trasie Berlin – Phu Quoc – Berlin – 1 przesiadka, 15h podróży, duży bagaż podręczny w cenie – 55 x 40 x 25 cm,

-> nocleg ze śniadaniami (15 nocy) w 3* bungalowie – Hanh Ngoc Resort (przy plaży),

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

Tak genialna cena nie jest na jutro, a na podróż w terminie 14-30 marca! Wylot 14-ego nad ranem, powrót wieczorem 30-ego marca do Berlina. Tak genialna cena nie utrzyma się długo, zatem wrzucamy to teraz i kto pierwszy ten lepszy!

Wiza wietnamska w przypadku wyjazdu do Phu Quoc nie jest wymagana.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account