Kolejny kierunek się poleca na ferie zimowe w lutym. Tym razem na tapecie Phuket w opcji HB i z przelotem bezpośrednim za 3690 PLN za osobę! Fajny zestaw? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Phuket – Warszawa – 10,5h podróży, lot bezpośredni, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg w opcji HB (7 nocy)  w 3,5* hotelu The Phulin Resort zlokalizowanym przy plaży Karon Beach,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem (taxi),

To wszystko w terminie 3-11 lutego za 3690 PLN za osobę! Wylot popołudniu 3-ego, przylot nad ranem kolejnego dnia. Przylot z powrotem do Polski popołudniu 11-ego lutego. Pamiętajcie hotel można zmienić, można też dodać bagaż rejestrowany. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account