Widzieliśmy, że spodobała Wam się nasza ostatnia propozycja do Tajlandii, dlatego postanowiliśmy przygotować trochę inną łączącą zwiedzanie dwóch lokalizacji. Dzisiaj w ofercie na 10 dni Phuket i Krabi w cenie … 2590 PLN za osobę! W ramach tej kwoty otrzymacie kompleksową ofertę, a dokładniej:

-> przelot na trasie Berlin – Phuket – Berlin – 2 przesiadki, 16h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę (kabinówka + plecak),

-> transfer wewnętrzny Phuket – Krabi – Phuket – minibus,

-> nocleg ze śniadaniami (5 nocy) w 3* obiekcie The Fong Krabi Resort,

-> nocleg ze śniadaniami (4 noce) w 4* obiekcie Baan Panwa Resort,

-> transfery z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu,

To wszystko w bardzo dobrym okresie wyjazdowym 27 listopada – 7 grudnia. Oczywiście długość pobytu można wydłużyć. Można też dodać bagaż rejestrowany, czy też zmienić hotel na inny. Jak ten wyjazd będzie wyglądał zależy tylko od Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account