Jak nie Mauritius, to może Meksyk na ferie zimowe i przepiękna Playa del Carmen? Dzięki super promocji na bilety lotnicze możemy Wam zaoferować ten kierunek wyjazdowy na 10 dni w all inclusive za … 4590 PLN za osobę! Super opcja w super hotelu z wyżywieniem, alkoholami i komfortowym lotem! Dokładnie za tę kwotę dostajecie:

-> przelot na trasie Kraków – Meksyk – Kraków – 1 przesiadka, podroż 16h, czas trwania przesiadki 3h, bagaż 23 kg,

-> nocleg all inclusive (9 nocy) w 5* The Reef Coco Beach – przy plaży,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w genialnym terminie 7-16 stycznia za … 4590 PLN za osobę! Co więcej termin można wydłużyć, zmienić hotel, czy też dodać dodatkowe punkty do zwiedzania. To jak będzie wyglądał ten wyjazd, zależy tylko od Was. Pamiętajcie, że teraz opłacacie tylko koszt biletów lotniczych, który wynosi 2090 PLN za osobę! A w razie W bilety umożliwiają bezpłatną zmianę podróży na dowolny termin rok na przód.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account