Dobra! Siedzicie? Jeśli nie to usiądzie. Znaleźliśmy ofertą godną roku 2020! W tak ekstremalnie niskiej cenie, że tutaj nie ma się co długo zastanawiać. Jeśli będziecie nas pytać, czy ta oferta wytrzyma 3-4 dni, to od razu powiemy, że nie. Bilety są ekstremalnie tanie, a do tego hotel w super cenie, że wyjazd na 8 dni do Meksyku, a dokładnie do 5* hotelu ALL INCLUSIVE mieszczącego się w AKUMAL możemy Wam zaoferować za szalone 2990 PLN za osobę! Tak jest – 2990 PLN za osobę na przełomie maja i czerwca 2021 roku! A jak chcecie wydać jeszcze mniej, to mamy opcję z samymi śniadaniami za 2490 PLN za osobę! Powtarzamy Wam – takie oferty nie zdarzają się często, ba, coś takiego się pojawia raz na pół roku, jak nie rzadziej. Zatem kto chętny, to czyta dalej. Bo w skład oferty wchodzi:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 2 przesiadki, duży bagaż podręczny na całej trasie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 5* hotelu – Grand Bahia Principe Coba – to jest prawdziwe 5* przy samej plaży, z pełnym wyżywieniem i alkoholami w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) w 4* hotelu – NYX Cancun – przy samej plaży (alternatywny jak nie chcecie all)

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

Termin? Mnóstwo w maju i czerwcu, np. 31.05 – 8.06. To tylko przykład. A cena 2490 PLN ze śniadaniami lub 2990 PLN z all inclusive. Najlepsze jednak na koniec – bilety kosztują w tej promocji 1490 PLN za osobę!!! Oczywiście podróż można wydłużyć, można dodać więcej punktów zwiedzania. Bazą są ekstremalnie tanie bilety i tak jak pisaliśmy, jeśli rozważacie jakąkolwiek egzotyczną podróż w 2021 roku – to jest znak, który spływa do Was prosto od Nas!

Jeszcze co do restrykcji, kwarantanny i innych. Meksyk nigdy nie wprowadził kwarantanny ani testów dla przyjezdnych – nawet w kwietniu / maju br. Dodatkowo jeśli granice czy to w PL czy w Meksyku byłby zamknięte to macie pełne zwrot kosztów biletów – tak biletów, bo teraz opłacacie tylko loty. Dłużej Was nie będziemy przekonywać, ten kto chce to skorzysta. A jak skorzystać? Czytajcie dalej.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account