Ostatnio pytaliśmy Was o najbardziej spontaniczny Wasz wyjazd. Zatem jeśli (jeszcze) nie mieliście się czym pochwalić, to dzisiaj jest najlepsza okazja by to zmienić! Wyjazd od JUTRA do Playa del Carmen w all inclusive do 4* hotelu z przelotem bezpośrednim za … 3790 PLN za osobę! A dokładniej:

-> przelot bezpośredni na trasie – Warszawa – Meksyk – Warszawa – 11h podróży, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive w 4* hotelu Riu Lupita zlokalizowanym przy plaży w miejscowości Playa del Carmen,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

Termin wyjazdu? 29.11 – 6.12 – zatem prawdziwy last, last, last! Czy warto? My właśnie (jeszcze) nadajemy z Meksyku, a dokładniej Puerto Moreles (15 km od Playa del Carmen) i sami mogliście na Instagramie zobaczyć jakie mamy widoki. A pogoda? 32 C w cieniu i zero chmur na niebie ani szans na deszcz!

Zatem jeśli, to wystarczyło Wam na zachętę, to pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Jak to czytacie to u nas jest środek nocy, zatem na wszystkie Wasze pytania, odpowiemy jak tylko się obudzimy, to jest około 16:00 polskiego czasu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account