Cześć,

dzisiaj nie będzie propozycji wyjazdu, ale trochę informacji gdzie można lecieć i jak wyglląda obecnie podróżowanie. Publikujemy ten tekst tylko dlatego, że pojawiło się ostatnio bardzo dużo plotek i niepotwierdzonych informacji. Porządkujemy je w kolejności istotności:

  1. Nie ma obowiązku kwaratanny po powrocie zza granicy. Dotyczy to zarówno lotów wewnątrz Unii Europejskiej (Hiszpania, Grecja, Malta, Cypr etc.), ale też międzykontynentalnych (Zanzibar, Meksy, Dominiikana etc.). W przypadku tych drugich, loty bezpośrednie są zawieszone, a jeśli lot jest z przesiadką, to liczy się ostatni odcinek lotu. Zatem jeśli wracamy lotem Cancun – Frankfurt – Warszawa, to na lotnisku w Warszawie będą patrzeć na to tak jakbyśmy wrócili z Niemiec. 
  2. Można lecieć na Zanzibar, Malediwy, do Meksyku, czy na Dominikanę. Wszystkie te kraje są otwarte i na miejscu nie czeka nas kwaratanna, nie będziemy mieli kwaratanny także o prowocie. Tak wiemy, że został wprowadzony ostatnio zakaz lotów do 44 krajów – m.in. Bahamy, Malediwy, Katar etc. Zakaz ten dotyczy jednak tylko lotów BEZPOŚREDNICH. Z przesiadką normalnie można latać.
  3. Póki nie ma oficjalnego rozporządzenia / ustawy danego kraju dotyczącego zakazu lotów / podróży, to obowiązują wcześniej opublikowane przepisy. Poojawiło się ostatnio mnóstwo plotek o przedłużeniu zamknięcia Tajlandi i Indonezji do końca roku, ale te informacje NIE SĄ jeszze potwierdzone. Jeśli cokolwiek się zmieni będziemy Was informować. 
  4. Przepisy wjazdu do poszczególnych krajów zmieniają, aktualizacje jednak wprowadzane są z 3-4-dniowym opóźnieniem. Sytuacja nie zmienia się z dnia na dzień. O wszystkich zamianach na bieżąco Was informujemy.

Abyście mieli pełen rozeznanie gdzie obecnie można leciec stworzyliśmy nową listę:

PODRÓŻ BEZ TESTU

Albania, Aruba, Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Dominikana, Egipt, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia Północna, Jamajka, Kuba, Macedonina, Malta, Malediwy, Meksyk, Niemcy, Portugalia (bez wysp), Rumunia, Serbia, Słowacja, St Maarten, Szkocja, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Walia, Włochy, Zanzibar.

Do tych krajów możecie obecnie bez problemu pojechać. 

PODRÓŻ Z TESTEM

Azory, Bahamy, Barbados, Belize, Bośnia i Hercegowina, Cypr, Dubaj, Islandia, Madera, Rosja, St Lucia.

Tutaj też możecie pojechać tylko musicie mieć ze sobą (na lotnisku) wynik testu na COVID-19 wykonany na 48-72h przed odlotem. 

A jeśli macie jakieś pytania dotyczące Waszych najblizszych lotów to śmiało zadawajcie pytania w komentarzach. 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account