Proszę siadać! Tak taniej Polinezji Francuskiej u nas nigdy nie było. Otóż pojawiły się mega tanie loty do najdroższego i najdalszego zakątka świata oddalonego od Warszawy (w lini prostej) o 16 tys. km i 12 stref czasowych, czyli do Tahiti! Dalej nie możecie się wybrać! Cały wyjazd z przelotem z Warszawy i noclegami ze śniadaniami w jednym z najdroższych hoteli świata – Intercontinentalu wyjdzie Was jedyne 6990 PLN za 8-dniowy pobyt! A na tę cenę składa się;

-> przelot na trasie Warszawa – Tahiti – Warszawa – 2 przesiadki, około 26h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę

-> nocleg ze śniadaniami (8 nocy) w 5* hotelu leżącym przy samej plaży – Intercontinental Tahiti Resort & Spa,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

A to wszystko w ferie zimowe 2021! Np. od 17 do 26-ego lutego. Ta genialnej oferty z ochroną od anulacji – pod kątem zamknięcia granic, utraty pracy czy też choroby, dawno u nas nie było! Co więcej Polinezja Francuska już jest otwarta dla turystów z całego świata!

Pamiętajcie wyjazd da się wydłużyć, da się też dodać bagaż czy wybrać na wycieczkę na Bora-Bora. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account