Tak jak obiecaliśmy startujemy z zapisanymi na styczniową edycję wyprawy na POLINEZJĘ FRANCUSKĄ. Jedziemy na wyjazd w terminie 10 – 24 stycznia 2021. Zapisy możliwe tylko do 30-ego listopada br. Tylko do tego dnia trwa promocja na bilety lotnicze. Zapisanie się na wyjazd następuje poprzez opłacenie zaliczki, czyli kosztu biletu lotniczego. Reszta opłat płatna na 3 dni przed wylotem! 

A w planie tak jak ostatnio – piękna woda, jeszcze ładniejsze plaże, mega przyjaźni ludzie i miejsca praktycznie wolne od koronawirusa. W trakcie dwutygodniowego wyjazdu zwiedzimy na pewno wyspę Tahiti oraz Moorea. Jeśli jednak będziecie chcieli jest opcja odwiedzić również Bora-Bora. 

Ważne informacje – SINGLE płacą tą samą cenę co osoby w parze! 

Jeśli plan Wam się podoba, to pobierzecie PDF ze wszystkimi szczegółami (POLINEZJA FRANCUSKA) i zapisujcie się na wyjazd! Jak tylko nam się uda wylecieć za kilka dni (rusza pierwsza edycja wyjazdu), to pokażemy Wam na żywo w jakich pięknych miejscach będziecie! 

Na koniec – liczba miejsc niestety ograniczona. Ze względu na możliwości możemy wziąć 8 osób. Zatem pamiętajcie – zapisy do 30.12, wyjazd w terminie 15 – 29 stycznia. Szczegóły tutaj – POLINEZJA FRANCUSKA

Zatem kto jedzie z nami?! 🙂 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account