Hej,

Wiemy, że się naczekaliście, ale mamy to! Przed Wami jeszcze gorący plan wyjazdu z Nami na Polinezję Francuską w 2021 roku. Jako, że dostaliśmy od Was masę zapytań, to postanowiliśmy ogłosić nie jeden, a TRZY terminy podróży na Polinezję. To znaczy:

25.05 – 8.06

17.08 – 31.08

02.09 – 16.09

Trzy rożne terminy! Wybierajcie, który Wam odpowiada i zapisujcie się! Liczba miejsc jest ograniczona. Czy warto się z nami wybrać? Sami widzicie po zdjęciach jak tutaj to wygląda, zatem bardziej namawiać nie będziemy. Pamiętajcie, że minimalna liczba uczestników to 8 osób. Czy grupy mogą być większe? Tak, pod warunkiem, że wszyscy się na to zgodzą. 

A w planie tak jak ostatnio – piękna woda, jeszcze ładniejsze plaże, mega przyjaźni ludzie i miejsca praktycznie wolne od koronawirusa. W trakcie dwutygodniowego wyjazdu zwiedzimy mnóstwo pięknych wysp i zjemy jeszcze więcej super owoców i ryb! 

Jeśli plan Wam się podoba, to pobierzecie PDF ze wszystkimi szczegółami (POLINEZJA FRANCUSKA)  i zapisujcie się na wyjazd! 

Zatem kto jedzie z nami? 🙂 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account