O jacie! Takiej oferty u nas dawno nie było! 8-dniowy wyjazd do Portugalii i na Azory za … (siedzicie?!)… 790 PLN za osobę! Tak jest w tej kwocie dostaniecie loty w dwie strony, noclegi ze śniadaniami, transfery i ubezpieczenie! A to wszystko w terminie 30.11 – 7.12. No powiedzcie, że to nie jest ekstremalnie tanio?! Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Kraków – Porto – Azory – Porto – Kraków – loty bezpośrednie, 3,5h do Porto i 2,5h na Azory, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami (4 noce) w 3* Angra Ber & Breakfast na Azorach,

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w 3* Hotel Miradouro – centrum Porto,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie podróży.

To wszystko w terminie 30.11 – 7.12. Pamiętajcie, że teraz będziecie płacić tylko za bilety lotnicze – dokładnie 100 PLN za osobę za wszystkie loty. Tak jest – okrągłe 100 PLN – nic więcej! Noclegi i transfery opłacane na miejscu. Naszym zdaniem to jest oferta roku i nie ma się co zastanawiać. Pamiętajcie liczba miejsc (biletów lotniczych) jest ograniczona! Jak tylko bilety się sprzedadzą, to koszt wyjazdu pójdzie do góry.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account