Cyk! Portugalia na 9 dni w lipcu 2021 za …. 1390 PLN za osobę! W cenie przelot w dwie strony, noclegi ze śniadaniami, transfery, ubezpieczenie od rezygnacji. Fajnie? Fajnie, takie jest właśnie first minute! A dokładniej otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Portugalia – Warszawa – 3,5h podróży, bagaż podręczny, lot bezpośredni,

-> noclegi ze śniadaniami (8 nocy) w Poboa Guesthouse mieszczącym się niedaleko plaży w uroczej miejscowości Povoa de Varzim,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko w szczycie wakacyjnym – 4 – 12 lipca za 1390 PLN za osobę! Oczywiście terminy są też inne, możecie też zmienić miejsce noclegu, czy też dodać bagaż rejestrowany. Każdą ofertę można zmodyfikować pod Wasze potrzeby.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account