Może Portugalia w wakacje 2020? Może te wakacje jeszcze nie są stracone? Coraz więcej krajów się otwiera, słychać głosy, że 15-ego czerwca już będziemy mogli latać wewnątrz UE, zatem co powiecie na 8-dniowy wyjazd do Portugalii w opcji HB za 1950 PLN za osobę? W tej fajnej cenie otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Portugalia – Warszawa – 1 przesiadka, 5h podróży, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg HB – śniadania + obiadokolacja (7 nocy) w 4* Hotel do Sado Business & Nature,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

Cała podróż do zrealizowania w lipcu – mnóstwo różnych dat, także na 10 czy 14 dni. Przykładowa data 3-10 lipca lub 1-8 lipca. Dla każdego coś miłego! Koszt dodania bagażu rejestrowanego to 200 PLN w dwie strony.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account