O takie oferty dla Was walczyliśmy! Dominikana na 15 dni w pełnym all inclusive, z komfortowym lotem z Warszawy za … 5990 PLN za osobę! Tak genialnych cen dawno nie było! A to wszystko juz w styczniu 2021! A dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Dominikana – Warszawa – 1 przesiadka, 14h podróży, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive – Impressive Resort & Spa – 4*, przy samej plaży (pełne wyżywienie z alkoholami),

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie podroży

To wszystko za 5990 PLN w terminie 20.01 – 3.02! Tak tanio naprawdę dawno nie było. Zatem kto tylko myślał o tamtym regionie świata, to niech zdecyduje się szybciej, niż później! Pamiętajcie te ceny nie będą wieczne! Inne hotele i terminy jak najbardziej dostępne!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account