Kolejna okazja na wyjazd do Brazylii! Tym razem Rio De Janerio na koniec karnawału za 3490 pln za osobę na 10 dni! W tej cenie otrzymujecie naprawdę fajny zestaw:

-> przelot z 1 przesiadka na trasie – Gdańsk – Rio – Gdańsk – 16h podróży, zatem super krótka przesiadka, 2 bagaże podręczne,

-> hotel ze śniadaniami 3,5* KS Beach Hotel (10 nocy) mieszczący się przy samej plazy,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w terminie 24 luty – 5 marca za jedyne 3490 pln za osobę! Także jeśli tylko chcecie odpocząć, ale tez się pobawić, to lepszej opcji nie znajdziecie!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account