Tego jest nie grali! Rajska wyspa Saint Lucia na 14 dni za jedyne 2690 PLN za osobę! Dokładnie tak 14 dni za jedyne 2690 PLN za osobę. Co dostajecie w zamian?

-> przelot na trasie Berlin – Saint Lucia – Berlin – 16h podróży, 1 przesiadka, bagaż podręczny,

-> nocleg (14 nocy) w apartamencie Hiltop View Guesthouse,

-> transfer z lotniska do apartamentu i z powrotem

To wszystko za jedyne 2690 PLN za osobę na 14 dni! Wyobrażacie to sobie? Odpowiadamy od razu na pytania, że w tej cenie nie jest to wyjazd z przewodnikiem, czy też opiekunem. W podstawowej cenie nie ma też śniadań, ale oczywiście można dorzucić śniadania, czy dodać opcję HB w wyższym budżecie. All Inclusive na tej wyspie nie jest dostępne. Termin np. 26.02 – 12.03. Na miejscu spędzicie pełne 14 dni. Taniej na Karaiby nie da się pojechać. Nie wiecie ile powinniście zabrać ze sobą pieniędzy na taki wyjazd by się samodzielnie wyżywić? Zerknijcie tutaj – http://bit.ly/2VKuWGJ (najbardziej aktualne ceny z Saint Lucia). Zainteresowani? Piszcie na marcin@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account