Planujecie już wiosenne wyjazdy? Co powiecie na 8 dniowy wyjazd na Sardynię w HB z pobytem w fajnym hotelu za 1490 PLN za osobę? Fajna opcja na kwiecień 2021? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Gdańsk – Sardynia – Gdańsk – 1 przesiadka, 4h podróży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg HB (7 nocy) w 4* hotelu – Mercure Olbia

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za 1490 PLPN za osobę w terminie 17-24 kwietnia. Oczywiście inne terminy również dostępne. Hotele też można wymienić. Pamiętajcie, że na ten moment w kwietniu nie ma wymogu robienia testów na COVID przed przylotem na Sardynię.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account