Po Grecji, Portugalii, czas na … tanie Włochy! Dokładnie za 1490 PLN za osoļę możemy Wam zaoferować 8-dniowy wyjazd na Sardynię! W cenie przelot bezpośrednim, nocleg ze śniadaniami, transfery i ubezpieczenie. Pamiętajcie we Włoszech nie jest wymagany test na COVID-19 ani poddanie się kwarantannie po przylocie czy też powrocie. Jedynie wymagane jest wygenerowanie kodu QR. Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Sardynia – Warszawa – 2,5h podróży, bagaż 20 kg na osobę, przelot bezpośredni,

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) w Marina Manna Hotel – 3,5* – niedaleko plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za rewelacyjne 1490 PLN za osobę od 28.08 – 4.09 (to tylko przykładowy termin). Oczywiście inne daty również są dostępne.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Ciekawe kto z Was wygra bilety do USA!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account