Wow! Jednej z droższych kierunków świata dzisiaj u nas w bardzo dobrej cenie na wakacje 2021! 3 seszelskie wyspy na 12 dni zwiedzania ze wszystkim za … 4290 PLN za osobę i to w samym środku wakacji 2021! Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Seszele – Warszawa – 1 przesiadka, 30 kg bagażu na osobę,

-> nocleg ze śniadaniami (4 noce) w Diamond Plaza – pensjonat mieszczący się na wyspie Praslin przy słynnej plaży Grand Anse,

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w Chez Martson – pensjonat mieszczący się na wyspie La Digue – niedaleko plaży,

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w La Nature Apartaments Au Cap – mieszczący się na wyspie Mahe,

-> transfery łódkami między wyspami.

-> ubezpieczenie wyjazdu.

To wszystko za genialne 4290 PLN w terminie 29.06 – 10.07! Oczywiście inne terminy jak i wydłużenie wyjazdu jak najbardziej możliwe. Dodatkowo standard noclegów (jeśli tylko chcecie) można podnieść, chociaż pod kątem zwiedzania taka opcja jest idealna. Dodatkowo planując tak odległy wyjazd warto pamiętać o konieczności opłacenia tylko biletów lotniczych. Reszta jest płatna na miejscu!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account