Uwaga hit! Za jedyne 2990 PLN możemy Wam zaoferować wyjątkowy wyjazd na SESZELE! Ten rajski kierunek słynący z drogi przelotów i drogi noclegów, da się zrobić w super cenie! Oczywiście w tej ofercie nie będzie bezpośredniego przelotu, a lot nta trasie Berlin – Seszele – Berlin z dwoma przesiadkami oraz nocleg będzie w pensjonacie ze śniadaniami mieszczącym się przy samej plaży Anse Boileau. Jednak cena Wam zrekompensuje wszystko! Zatem w tej cenie 2990 PLN dostajecie przelot w dwie strony, nocleg ze śniadaniami (7 nocy) oraz transfery z lotniska do hotelu i z powrotem!

Opcji jest mnóstwo – październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec. Na przykład 13-21 listopada. Chcecie pojechać na dłużej? Też taka opcja jest!

Zainteresowani? Piszcie na marcin@tanibilet.eu

 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account