Przygotowaliśmy dla Was kolejną wakacyjną ofertę! Tym razem za jedyne 2990 PLN możecie pojechać na Seszele! Co kryje się pod tą ceną? Komfortowy przelot w dwie strony z lotniska przygranicznego na Mahe, z jedną przesiadką po drodze. W sumie jedynie 13h podróży (szybciej się nie da!). Oczywiście nocleg w lokalnym pensjonacie przy plaży wraz ze śniadaniami oraz transfer z lotniska do hotelu i z powrotem. Wyjazd 10-dniowy. W sumie 9 dni na miejscu! Czy może być coś lepszego na sam początek czerwca? Terminy w seszelską porę suchą – na czerwiec i lipiec – np. 1-10 czerwca.

A jak chcielibyście rozszerzyć pakiet żywieniowy na miejscu, to możecie wybrać opcję HB za 4190 PLN lub All Inclusive za 6990 PLN za osobę!

Zainteresowani? Piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account