Kolejny łączony wyjazd – tym razem z pobytem w 5* Marina Bay Sands – najsłynniejszy hotel świata nigdy nie był tak tani! W ramach 11 dniowego wyjazdu – 3 dni spędzicie w Singapurze, a później przez 8 dni wypoczniecie na Krabi i to wszystko w listopadzie 2020 za jedyne 3990 PLN za osobę! Tak genialna cena opiera się na:

-> przelot na trasie Warszawa – Singapur – Warszawa – 1 przesiadka, 14h podróży, bagaż 20 kg w cenie,

-> przelot na trasie Singapur – Krabi – Singapur – bezpośredni lot, 1,5h podróży, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg ze śniadaniami (2 noce) w 5* Marina Bay Sands w Singapurze – najsłynniejszy hotel z najwyżej położonym basenem świata,

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) – w 4* Villa Cha-Cha Krabi Beachfront Resort – przy samej plaży,

-> transfery z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji,

To wszystko za rewelacyjne 3990 PLN za osobę z ubezpieczeniem od rezygnacji z wyjazdu w listopadzie 2020! Np. 5-16 listopada. Kto z Was skusi się na taką podróż?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Kupon rabatowy na usługę – Dobrowraca dalej aktywny. Pamiętajcie – Wy macie taniej usługę, a my pomagamy potrzebującym.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account