Wracają dobre ceny na Sri Lankę! 11-dniowy wyjazd w all inclusive za jedyne … 3690 PLN za osobę! W tej genialnej cenie macie przelot już w cenie z bagażem 30 kg, a w szczególe otrzymujecie za tę kwotę:

-> przelot na trasie Warszawa – Sri Lanka – Warszawa – 1 przesiadka, 12h podróży, bagaż 30 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive (10 nocy) w 3,5* hotelu przy samej plaży – Goldi Sands,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko za jedyne 3690 PLN za osobę np. w terminie 15-25 marca. Alternatywnie jak chcecie wyjechać w listopadzie lub grudniu, wystarczy, że dołożycie do wyjazdu 200 PLN za osobę! Zatem kto z Was się wybierze w tym roku do kraju słynącego z przepięknych pól herbacianych?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account