Macie już plany na Sylwestra? Co powiecie na 10-dniowy pobyt na Sri Lance za 2990 PLN za osobę z przelotem bezpośrednim właśnie w najdroższym okresie wyjazdowym roku? jeśli ta opcja Was zainteresowała, to posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Sri Lanka – Warszawa – 9,5h podróży, lot bezpośredni, bagaż 23 kg w cenie,

-> nocleg HB (9 nocy) przy samej plaży w hotelu Lavendish Beach Resort – 3* obiekt,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

To wszystko za genialne 2990 PLN za osobę w terminie 30 grudnia – 9 stycznia. Oczywiście inne terminy rownież dostępne – praktycznie od października do marca. Pamiętajcie, że teraz musicie tylko zapłacić koszt biletów lotniczych – około 2290 PLN za osobę (stan na dzień dzisiejszy). Nocleg czy transfer możecie opłacić na miejscu. Gdyby wyjazd był niemożliwy to niczym nie ryzykujecie, bo koszt biletów jest zwracany.

Dostępna jest też opcja all inclusive w cenie 3990 PLN. pobyt w hotelu Ocean of Life Ayurvedic Resort – w cenie z masażami!

Zatem kto z Was pisze się na wypoczynek pod plamą i świętowanie Nowego Roku na plaży? Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account