Ileż można żyć samym Zanzibarem? 🙂 Co powiecie na dwutygodniowy wyjazd na Sri Lankę z przelotem bezpośrednim do hotelu 5* za 3490 PLN za osobę? Fajna opcja na listopad? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot bezpośredni na trasie Warszawa – Kolombo – Warszawa – 9h podroży, duży bagaż podręczny na osobę,

-> nocleg HB (12 noc) w 5* hotelu – Amaya Beach Passikudah – przy samej plaży (i to ładnej plaży!),

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 3490 PLN w terminie 31.10 – 13.11. Łapiecie się na 2 dni wolne i potrzebujecie tylko 8 dni urlopowych by zrealizować ten wyjazd. Tak dobrej okazji na Sri Lankę nie widzieliśmy dawno. Zatem nie ma się co zastanawiać tylko brać! Pamiętajcie, że teraz opłacacie tylko koszt biletów lotniczych.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Kalkulacja robiona na 2 osoby z pobytem w dwuosobowym pokoju

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account