Jako, że Sri Lanka się już otworzyła na turystów, to może czas zaplanować jesienny wyjazd właśnie do Azji? Szczególnie, że pojawiła się mega okazja na tanie loty i jeszcze tańsze hotele. Wyjazd na 11 dni w opcji all inclusive z bezpośrednim lotem wychodzi 3790 PLN za osobę! A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot bezpośredni Warszawa – Sri Lanka – Warszawa – 10h podróży, duży bagaż podręczny w cenie (+450 PLN za bagaż rejestrowany)

-> nocleg all inclusive (10 nocy) w 3* hotelu Goldi Sands Hotel – niedaleko plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie wyjazdu

To wszystko w terminie 31.10 – 11.11 za genialne 3790 PLN za osobę. Chcecie podnieść standard hotelu do 5*? Wystarczy, że dopłacicie 900 PLN za osobę i możecie nocować w Centara Ceysands Resort & Spa Sri Lanka – 5* obiekt przy samej plaży – również all inclusive. Chcecie bardziej się poprzemieszczać i skorzystać z zakupu samych biletów lotniczych? Nie ma problemu, bilety kosztują 1650 PLN za osobę! Pamiętajcie ta cena jest obecnie teraz, nie wiadomo jak długo będzie aktywna.

Teraz płacicie tylko za bilety lotnicze, a za nocleg na 30 dni przed wyjazdem. Jeśli wyjdzie Wam test pozytywny przed wyjazdem to cały wyjazd możecie przesunąć o 11 miesięcy do przodu.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Kalkulacja zrobiona na 1 osobę nocująca w dwuosobowym pokoju przy pełnym obłożeniu tego noclegu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account