Takiego czegoś jeszcze u nas nie było. Wydział Turystyki Włoch wystosował ofertę dla wszystkich turystów, którzy przyjadą w wakacje na urlop na Sycylię. W ramach tej oferty Włosi oddają kwotę za połowę biletu lotniczego oraz wartość – co trzeciego noclegu. To znaczy jeśli zabookujecie pobyt 3-dniowy to jeden nocleg macie gratis, pobyt 6-dniowy – 2 noclegi, pobyt 9-dniowy – 3 noclegi i tak dalej. Dodatkowo atrakcje turystyczne, zwiedzanie muzeów i innych obiektów będzie darmowe.

Korzystając z tej promocji dzisiaj możecie wybrać się pod koniec sierpnia na 11 dni na Sycylię w opcji all inclusive za 2590 PLN za osobę (normalny koszt 3990 PLN). Zatem macie oszczędność 1400 PLN! A dokładniej w skład tej oferty wchodzi:

-> przelot na trasie Kraków – Sycylia – Kraków – lot bezpośredni, 2,5h, bagaż rejestrowany,

-> nocleg all inclusive (10 nocy) w 4* hotelu – Dolcestate – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu na wypadek choroby, utraty pracy, czy też zamknięcia granic.

To wszystko za jedyne 2590 PLN (dzięki zniżce od Wydziału Turystyki Sycylii) w terminie 22 sierpnia – 1 września za osobę. Oczywiście inne hotele, czy też inne terminy również wchodzą w grę.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

P.S. Jeszcze przez 2 dni trwa promocja na nasze usługi.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account