Cześć!

Często nas pytacie, na jakie potencjalne choroby i zagrożenia zdrowotne możecie trafić jadąc do danego kraju. Nie wiemy czy wiecie, ale np. wybierając się do Portugalii lepiej się zabezpieczyć przed … odrą, a wybierając się np. na Polinezję Francuską przed .. dengą. Potencjalnych zakażeń i chorób jest jednak dużo więcej, dlatego zawsze przed każdą podróżą warto zapoznać się ze wskazówkami zawartymi w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Nasz urząd bardzo sprawnie pod tym kątem działa i przygotowuje cyklicznie aktualizacje zagrożeń zdrowotnych. Z najnowszymi informacjami z końca sierpnia 2018 możecie się zapoznać tutaj:

https://gis.gov.pl/wp-content/uploads/2018/05/Zagrozenia-zdrowotne-na-dzien-25.07.2018.pdf

A gdy chcecie sprawdzić, jakie są obowiązkowe szczepienia w danym kraju, to koniecznie skorzystajcie z tej strony:

http://www.szczepieniadlapodrozujacych.pl

Również zawarto na niej bardzo rzetelne i sprawdzone informacje. Pamiętajcie również, że najważniejszy jest zdrowy rozsądek. A jak czegoś nie wiecie, to pytajcie nas 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account