No i proszę! Pojawiła się oferta ekstremalna tania do ekstremalnie ciepłego kraju! Ferie zimowe w Tajlandii za 1990 PLN za osobę! Z przelotem z Polski, noclegami ze śniadaniami na wyspie, transferami i ubezpieczeniem. Wszystko na 9 dni za genialne 1990 PLN za osobę w styczniu 2021! Czy może być lepiej? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Tajlandia – Warszawa – 1 przesiadka, 15h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg ze śniadaniami (8 nocy) w hotelu B&B Lonely Beach na wyspie Koh Chang – blisko plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie od rezygnacji.

To wszystko w genialnym terminie fermowym – 21 – 31 stycznia. Kto z Was jeszcze nie ma planów na ferie zimowe? Prosimy kciuk do góry! Oczywiście pamiętajcie, że to przykładowa data, która da się zmienić. Możecie też zmienić hotel, dodać bagaż. Wszystko w Waszych rękach!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account