Przed Wami super opcja wyjazdu Sylwestrowego. Szybko, krótko i na temat. Teneryfa w all inclusive w datach 26.12 – 3.01 za 2990 PLN za osobę. Pasuje? Może być? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Teneryfa – Warszawa – 6h podróży, lot bezpośredni, 20 kg bagażu w cenie

-> nocleg all inclusive (7 nocy) – Elegance Miramar – 3,5*, niedaleko plaży,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w terminie 26.12 – 3.01 za jedyne 2990 PLN. Oczywiście jeśli chcecie zmienić hotel i dysponujecie większym budżetem to nie ma problemu.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować plan wyjazdu to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

*Propozycja wyjazdu nie jest zorganizowaną imprezą turystyczną. Każdy element wyjazdu bookujecie samodzielnie, a my pomożemy Wam to ogarnąć 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account