No właśnie! Jaki jest topowy podróżniczy kierunek według użytkowników jednego z największych portali do oceny restauracji / hoteli / atrakcji – portalu @TripAdvisor? Bora-Bora? Malediwy? A może Seszele? Nic z tego! Pierwsze miejsce (według ludzi z całego świata) przypadło …. Kostaryce! To właśnie ten przepiękny i zróżnicowany kraj Ameryki Światowej został okrzyknięty najciekawszym miejsce do odwiedzenia w 2019 roku! Zatem jeśli ktoś jeszcze z Was nie był w Kostaryce, a planuje pojechać, to myślę, że już ma cel na 2019 rok! Jeśli jednak kostarykański klimat Was nie przekonuje, to kolejne dwa kraje, którym przypadło srebro i brąz w głosowaniu internautów, powinny trafić w Wasz gust! Mamy tutaj na myśli Nową Zelandię i Wietnam – to właśnie te kraje musiały ustąpić Kostaryce, ale znalazły się dalej w czołówce.

Na dalszych miejscach, ale dalej w pierwszej dziesiątce znalazła się Irlandia, Szkocja, Australia, Portugalia, Meksyk, Stany Zjednoczone i na ostatnim 10-tym miejscu – Islandia. Spodziewalibyście się takiej kolejności?

A teraz pytanie do Was, a nawet trzy pytania! Po pierwsze, który z wymienionych krajów mieliście okazję odwiedzić, a który dopiero planujecie? Po drugie jak myślicie, ile z tych miejsc my już zdążyliśmy odwiedzić? A po trzecie, jak wyglądałaby Wasza lista miejsc must ss na 2019 rok! Zapraszamy do wypowiadania się! Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy oczywiście koszulką @tanibilet.eu!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account