Szukacie pomysłu na podroż poślubną? A może romantyczny wyjazd rocznicowy w najwyższym standardzie? Co powiecie na 8-dniowy wyjazd do meksykańskiego Tulum z zakwaterowaniem w 5* hotelu i przelotem w klasie biznes – prawdziwa klasa biznes z przelotem na rozkładanym łóżku na płasko, drinkami, dedykowanym serwisiem, dwoma agażami rejestrowanymi i salonikiem lotniskowym. To wszystko w kwietniu za 7490 PLN za osobę – już ze wszystkim. Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 1 przesiadka, 16h podroż, klasa biznes, dostęp do saloników lotniskowych, dwa bagaże rejestrowane na osobę (dużo miejsca na pamiątki!)

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w prawdziwym 5* hotelu – Dream Tulum Resort & Spa,

-> dedykowany transfer z lotniska w dwie strony,

-> ubezpieczenie wyjazdu

To wszystko w terminie 31.03 – 8.04 za genialne 7490 PLN za osobę. Teraz musicie opłacić tylko bilety lotnicze za 3990 PLN za osobę. Reszta przed samym wyjazdem. Wyższego standardu już się nie da zrobić, zatem jeśli szukacie czegoś na wyjątkową okazję to dobrze trafiliście!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Kalkulacja została stworzona przy podzieleniu pobytu dwóch osób w jednym dwuosobowym pokoju.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account