Meksyk u nas często gości, ale dawno nie było propozycji wyjazdu w najpięknieszy region Jukatanu (subiektywna opinia :)) w tak niskiej cenie! Otóż możecie tam pojechać na weekend majowy – dokładnie na 9 dni (z lotami 11 dni) za … 4350 PLN za osobę w all inclusive! Oferta jest bardzo dobra, zatem posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 2 przesiadki, 20h podróży, duży bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w 4* Kore Tulum Retreat,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 4350 PLN za osobę w terminie 25.04 – 6.05. Dokładnie 6-ego będziecie już w domu. Co istotne w Meksyku ani w całej podróży test na COVID nie są wymagane. Zatem nic tylko i lecieć? 🙂

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu.

P.S. Jeśli chcecie jechać w pojedynkę, to piszcie na priv i zrobimy kalkulację

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account