Uwaga! Jeśli macie dzieci, to zrozumiecie tę ofertę. Mamy wyjątkową promocja na genialny hotel w Turcji dedykowany stricte dzieciom. To znaczy – The Lands of Legends Kingdom. W grudniu możecie tam pojechać za jedyne 2090 PLN za osobę w terminie 5-12 grudnia w pełnym all inclusive. Uwaga – dzieci do lat 11 nie płacą nic za pobyt w hotelu! Pokrywają tylko koszt przelotu oraz transferu – to jest 800 PLN. Po skończeniu 11 lat opłata za dziecko wynosi 1890 PLN. Zatem jeśli chcecie sprawdzić niespodziankę dzieciom – choćby na wczesnego mikołaja, to ta propozycja jest istnie genialna. A w jej skład wchodzi:

-> przelot na trasie Warszawa – Antalya – Warszawa – bezpośredni lot, 2,5h podroży, bagaż rejestrowany,

-> hotel all inclusive (7 nocy) w 5* The Lands of Legends Kingdom – pokój deluxe,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie wyjazdu.

To wszystko w terminie 5-12 grudnia za 2090 PLN za osobę. Możliwy też termin 21-28 listopada lub 28 listopada – 5 grudnia. Pytanie kto z Was pojedzie na Mikołajki właśnie do The Lands of Legends Kingdom?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, wewnątrz kontynentu na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account