Proszę! Kolejna opcja wyjazdu na ferie zimowe. Tym razem na 11 dni na Kubę! W planie wypoczynek tygodniowy w Varadero oraz kilka dni zwiedzania Havana. To wszystko na 11 dni w all inclusive za … 3690 PLN za osobę w ferie zimowe 2021! A dokładniej za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Kraków – Varadero – Havana – Kraków – 2 przesiadki, 17h podróży, bagaż rejestrowany w cenie,

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w Hotelu Gran Caribe Club Kawama – przy samej plaży,

-> nocleg ze śniadaniami (3 noce) w lokalnym pensjonacie mieszczącym się w samym centrum starej Havana – Blue Rooms Corazon de la Havana,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie wyjazdu.

To wszystko za genialne 3690 PLN w terminie choćby 6-16 lutego. Oczywiście inne terminy w styczniu i lutym również dostępne. Tak samo możliwość wylotu z Warszawy, czy też wymiana hoteli. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account