Mamy propozycje dla prawdziwych podróżniczych wariatów! Za jedyne 2290 PLN możemy Wam zaoferować 8-dniowy pobyt we Wietnamie z opcją zwiedzania dwóch lokalizacji! Od razu zapowiadamy, że to nie jest propozycja dla kogoś kto chce dolecieć szybko do miejsca docelowego i spędzić resztę czasu w hotelu. Tę propozycję kierujemy do osób, którym nie straszna jest długa podróż oraz wiele przesiadek 🙂 A w szczególe mamy dla Was:

-> przelot na trasie Berlin – Hanoi – Berlin – 2 przesiadki po drodze, czas podróży w jedną stronę 30h, podróż z 2 bagażami podręcznymi

-> transport wewnętrzny na trasie Hanoi – Da Nang – Hanoi,

-> noclegi ze śniadaniami w Hanoi oraz na wybrzeżu Da Nang

-> transfery wewnętrzne

To wszystko na 8 dni na miejscu (10 dni w podróży) za jedyne 2290 PLN za osobę. Terminy? Marzec-kwiecień-maj! Szczyt pory suchej! Np. 12-21 maja. Zainteresowani? Piszcie na marcin@tanibilet.eu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account