Planujecie już wyjazdy Sylwestrowe? Co powiecie na 8-dniowy wyjazd na Sylwestra do 5* hotelu mieszczącego się przy samej plaży miejscowości Da Nang we Wietnamie? Gwarantowany Sylwester na plaży za 3490 PLN za osobę! Super cena za najdroższy okres w roku. Dokładnie za tę kwotę otrzymujecie:

-> przelot na trasie Warszawa – Wietnam – Warszawa – 2 przesiadki, 21h podróży, 2 bagaże podręczne na osobę,

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) w 5* hotelu Minh Toan Ocean Hotel,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu,

To wszystko w terminie 27 grudnia – 4 stycznia za jedyne 3490 PLN za osobę. Zatem najlepszy możliwie terminy wyjazdowy! Oczywiście jak chcecie bagaż rejestrowany to możemy go dodać za 200 PLN za sztukę.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account