Po bardzo drogich Malediwach może czas na coś tańszego? Co powiecie na Brytyjskie Wyspy Dziewicze na 8 dni w ferie zimowe 2021 za 3490 PLN za osobę? Kierunek normalnie bardzo drogi, z pięknymi plażami i prywatną wyspą Sir Roberta Bransona (właściciela linii Virgin). Jeśli multimiliarder zakupił prywatną wyspę właśnie tam, to oznacza, że musi być pięknie. A w ramach naszej oferty za 3490 PLN otrzymujecie:

-> przelot na trasie Berlin – Wyspy Dziewicze – Berlin – 18h podróży, 2 przesiadki, bagaż rejestrowany

-> nocleg w hotelu (7 nocy) przy plaży – Sea View Hotel,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji

To wszystko za rewelacyjne 3490 PLN za osoļę w terminie np. 18-26 stycznia. Oczywiście dłuższe terminy też możliwe. Rekomendujemy wylot z Berlina, bo dużo mniej obostrzeń i zakazów jest przy lotach z Niemiec. Również jest mniejsze ryzyko anulacji.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account