Wracamy z dobrymi cenami na Wyspy Zielonego Przylądka! 8-dniowy wyjazd na przełomie miesiąca (zgodnie z ustawą kwarantanna tylko do 31.01) za 3590 PLN w HB z pobytem w fajnym hotelu i naturalnie z przelotem bezpośrednim. Co powiecie na taką opcję? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Sal – Warszawa – przelot bezpośredni, 6,5h lotu, bagaż 20 kg na osobę,

-> nocleg HB (7 nocy) w 4* hotelu Agua Hotel Sal Vila Verde – tuż przy plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 3590 PLN za osobę w terminie 29 stycznia – 5 lutego. Oczywiście wyjazd można wydłużyć do 14 dni (tak tylko latają bezpośrednie samoloty), czy też można zmienić hotel. Mamy dostęp do dobrych cen w Hilton Cabo Verde Sal Resort – chyba najlepszy z hoteli w tamtej okolicy. Pobyt w tym 5* kobiecie na 8 dni ze śniadaniami wyjdzie Was 3990 PLN za osobę. Pytanie na który z tych hoteli się zdecydujecie?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Kalkulacja zrobiona na 2 osoby nocujące w jednym dwuosobowym pokoju.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account