Po wczorajszym poście z samymi biletami lotniczymi na Wyspy Zielonego Przylądka, wiedzieliście, że to się wydarzy. Znaleźliśmy ekstremalnie tani hotel z wyżywieniem, dodaliśmy do tych super lotów i wyszedł nam tygodniowy wyjazd za … 1990 PLN za osobę! To są ceny w jakich jeździcie zazwyczaj do Tunezji czy Egiptu, a my tutaj mamy w tym budżecie egzotykę – Wyspy Zielonego Przylądka. Oczywiście nie jest to wyjazd dla każdego – lot z przesiadkami, ale ten kto się zdecyduje na pewno żałować nie będzie. Szczegóły poniżej:

-> przelot na trasie Warszawa – Sal – Warszawa – 2 przesiadki, 12h podróży, duży bagaż podręczny,

-> nocleg z wyżywieniem HB (7 nocy) w 4* Murdeira Village Resort – przy samej plaży (dopłata 250 PLN za osobę i macie pełne wyżywienie)

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za 1990 PLN w genialnych terminach kwietniowych – piszemy terminy, bo dat jest bardzo dużo do wyboru – przykład 17-24 kwietnia, 8-15 kwietnia, 22-29 kwietnia i tak dalej. Do wyboru do koloru! Liczba biletów jest uograczniona – zatem kto pierwszy ten lepszy.

Pamiętajcie z obostrzeń macie tylko i wyłączenie test do wykonania przed przylotem. Na miejscu nie ma kwarantanny, można swobodnie zwiedzać.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Pamiętajcie jeśli jedzie singiel, to wyjazd jest niestety droższy. Nie jest do dużo drożej, ale różnica jest.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account