Planujecie już wiosenne wyjazdy, a może myślicie o jesieni? Tak, czy inaczej mamy dla Was super ofertę wyjazdu na Zanzibar. Za jedyne 3990 PLN możemy Wam zaoferować 8-dniowy wyjazd na Zanzibar w wersji all inclusive! W tej cenie otrzymacie od nas:

-> przelot na trasie Berlin – Zanzibar – Berlin – 2 przesiadki, czas podróży 18h, linie Qatar Airways,

-> nocleg all inclusive w 3* hotelu Reef & Beach Resort (przy samej plaży),

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko na pełne 8 dni na miejscu (9 dni w podróży) w marcu, kwietniu, maju, październiku, czy też listopadzie. Przykładowe terminy – 18-27 marca, 1-10 kwietnia, 28 kwietnia – 7 maja, 6-14 maja, 15-23 maja, 30 października – 8 listopada, 13 – 21 listopada lub 2-12 grudnia! Jak widzicie dostępna majówka, czy też okres wszystkich świętych! Na jaki termin się skusicie? Piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Przypominamy od dzisiaj przez najbliższy tydzień kontakt tylko przez e-mail lub FB. Brak kontaktu telefonicznego, bo jesteśmy obecnie w Japonii!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account