Ktoś nas ostatnio pytał, czy mamy w ofercie propozycje wyjazdów last minute. Otóż mamy i to całkiem FAJNE 🙂  A nawet rewelacyjne naszym zdaniem! Dzisiaj 8-dniowy wyjazd na Zanzibar (7 nocy na miejscu) w opcji all inclusive za jedyne … 2590 PLN za osobę! Tak, tu nie ma pomyłki cena 2590 PLN za osobę za 7 dni na miejscu na Zanzibarze w formule all inclusive! A dokładniej dostajecie od nas:

-> przelot na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa – 1 przesiadka, 13,5h podróży, bagaż rejestrowany i posiłki w cenie biletu

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 3* hotelu mieszczącym się przy samej plaży – Paradise Beach Resort,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem

To wszystko dostaniecie np. w terminie 13-21 maja za 2590 PLN za osobę! Tak genialna cena jest dostępna tylko na last minute. Zatem jeśli tylko myśleliście o wyjeździe na Zanzibar lub macie urlop w maju, to my byśmy się długo nie zastanawiali. Oczywiście nie jest to szczyt pory suchej, ale opady głównie zdarzają się w nocy, a tak niska kwota nie jest do pobicia. Zatem piszcie na marcin@tanibilet.eu i będziemy bookować.

P.S. Jak nie macie tyle urlopu to na 5 dni możemy Wam zrobić wyjazd do tego samego hotelu za 2090 PLN za osobę!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account