Co powiecie na taką opcję wyjazdu – 10 dni w all inclusive na Zanzibarze w 4* hotelu za jedyne 4790 pln za osobę. Fajna opcja? To posłuchajcie szczegółów:

-> przelot bezpośredni na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa, 9,5h podróży, bagaż podręczny w cenie,

-> nocleg all inclusive (9 nocy) w 4* hotelu – Mermaids Cove Beach,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem

To wszystko za jedyne 4790 pln za osobę w terminie 14-24.10! Oczywiście jeśli chcecie zmienić hotel, czy też dodać bagaż rejestrowany to nie ma problemu! Pamiętajcie, że my obecnie jesteśmy w Australii i na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h.

A jeśli chcecie zabookować ten wyjazd, to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq, a jeśli macie inne pytania to piszcie na marcin@tanibilet.eu

 

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account