Kolejna hitowa cena na Zanzibar! Tym razem środek pory suchej (czerwiec 2020) i 3390 PLN za osobę za 9-dniowy all inclusive na Zanzibarze! Kto się skusi na taką okazję? Posłuchajcie co wchodzi w skład ceny:

-> przelot na trasie Berlin – Zanzibar – Berlin – 14h podróży, 2 przesiadki, 2 bagaże podręczne w cenie,

-> nocleg all inclusive (8 nocy) w 3,5* hotelu Reef & Beach Resort,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

To wszystko w terminie 3-11 czerwca br.! A jak chcecie to jest możliwość wybrania 4* hotelu – AHG Waridi Beach Resort za jedyne 3550 PLN za osobę. Zatem teraz pytanie, kto jedzie z Was za 3390 PLN, a kto za 3550 PLN?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account