Pamiętacie to… Oprócz błękitnego nieba nic mi więcej nie potrzeba… Jakoś tak to leciało. A propos błękitnego nieba, co powiecie na 8-dniowy wyjazd HB na Zanzibar z przelotem bezpośrednim za 2990 PLN za osobę. Okazja? 🙂 Najlepiej posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa – 9h podróży, przelot bezpośredni, bagaż 20 kg w cenie,

-> nocleg HB (7 nocy) w bungalowie przy plaży – Visitors Inn,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem.

TO wszystko w terminie 8-16 marca za rewelacyjne 2990 PLN za osobę. Przypominamy wylot w niedzielę o 11:20, a powrót do Polski w poniedziałek o 7:00 rano, zatem nie trzeba brać urlopu na poniedziałek! A jeśli chcecie all inclusive to polecamy hotel Paradise Resort w cenie 3890 PLN za osobę!

Pytanie zatem na którą z opcji się skusicie?

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account