Kiedy najlepiej bookować wyjazdy wakacyjne, jak nie teraz? Gdy ceny pospadały, a do wyjazdu jeszcze długi szmat czasu. Co więcej gdy w cenie jest ubezpieczenie od rezygnacji, to de facto niczym nie ryzykujemy. A dzisiaj na tapecie Zanzibar na 11 dni w all inclusive za jedyne .. 3990 PLN za osobę! W tej rewelacyjnej cenie otrzymacie od nas:

-> przelot na trasie Warszawa – Zanzibar – Warszawa – 1 przesiadka, 15h podróży, bagaż 30 kg w cenie,

-> nocleg all inclusive w 4* hotelu przy plaży (10 nocy) – Paradise Beach Resort,

-> transfer z lotniska do hotelu i z powrotem,

-> ubezpieczenie od rezygnacji z wyjazdu.

To wszystko do zrealizowania w okresie od 20 do 31 sierpnia 2020 roku! Zatem koniec wakacji na Zanzibarze w szczycie sezonu. Pytanie kto się pisze? Hotel jak coś można zmienić, a dostępność terminów na sierpień jest całkiem spora!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to złóżcie zamówienie na usługę Przelot + Hotel, międzykontynentalnie na stronie www.tanibilet.eu/sklep, a jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account